Biz Kimiz

SATARIZ;

SATARIZ' ın 2017 senesinde hayata geçirdiği, SATARIZ\' ın piyasa da yüksek teknoloji ürünleri tüketicisi ile buluşturabilmek adına dizayn ettiği, özel ve butik bir online alışveriş sitesidir.

Dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri izleyip, bu geliri ve teknolojileri 5 yıldır teknoloji sektörün de önde taşıyan SATARIZ, kaliteden ödün vermeyerek tüketiciye en kullanışlı, anlaşılır ve modern ürünleri sunuyor.

5 Yıl önce Türkiye’ nin ileri görüşlü ilk ürün perakendesinde ki liderliğinden sonra 2020 yılından itibaren ürün gamını geliştiriyor.

SATARIZ, yaptığı doğru yatırımlarla, Türkiye’ nin her yerinde irtibat kurmuş olduğu 700’ün üzerinde servis noktasıyla tüketicilere yakın olarak her zaman daha iyi servis hizmeti ve kalitesi için uğraş veriyor.

SATARIZ, Türkiye’ nin her yerinde uydu alıcısı ve elektronik sektöründe herkes tarafından bilinen ve güvenilen bir marka olarak Türkiye’ de ve Dünya’ da ilk niteliği taşıyan yenilikçi ürünleri ve ürün gruplarındaki zengin ürün çeşidi ile varlığını sürdürüyor.

SATARIZ grubu içerik ve Ar-Ge gücüyle tüketici elektroniği alanındaki dünyanın en ileri teknolojilerini büyük bir hızla ve birçok uluslararası markanın bir adım önüne geçerek Türkiye’ de ve Dünya’ da tüketicilere sunuyor.Teknoloji trendlerini yakından takip ederken, global üretim standartlarında hizmet veren ve ürünlerini; yenilikçi, lider ve tasarım felsefesiyle oluşturup kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile müşterilerine sunan Türkiye’ nin öncü firmalarını çatısı altında yaklaşık 300 satış noktası bulunuyor.